3094-180JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-180JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094-180JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-180JS
Številka dela 3094-180JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9392 pcs Podatkovni list 3094-180JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 60 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-180JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 18nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 1.5GHz
natančen opis 18nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -