3094-104JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-104JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 62MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094-104JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-104JS
Številka dela 3094-104JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 62MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9557 pcs Podatkovni list 3094-104JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-104JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 100µH Unshielded Inductor 62mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 62mA Tok - nasičenost -