3090R-822F
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-822F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Podatkovni listi: 3090R-822F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-822F
Številka dela 3090R-822F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9305 pcs Podatkovni list 3090R-822F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-822F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090R-822J
3090R-822J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Na zalogi: 27712 pcs
Prenesi: 3090R-822J.pdf
RFQ
3090R-821K
3090R-821K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Na zalogi: 27340 pcs
Prenesi: 3090R-821K.pdf
RFQ
3090R-821H
3090R-821H
Prenesi: 3090R-821H.pdf
3090R-822H
3090R-822H
Prenesi: 3090R-822H.pdf
3090TR
3090TR
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: RETAINER COIN CELL 23MM SMD
Prenesi: 3090TR.pdf
3090R-820K
3090R-820K
Opis: FIXED IND 82NH 630MA 190 MOHM
Prenesi: 3090R-820K.pdf
3090R-821J
3090R-821J
Prenesi: 3090R-821J.pdf
3090R-821F
3090R-821F
Prenesi: 3090R-821F.pdf
3091
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB SMOOTH 1/4"-20 POLYPRO
Prenesi: 3091.pdf
3090R-822K
3090R-822K
Prenesi: 3090R-822K.pdf
3090R-821G
3090R-821G
Prenesi: 3090R-821G.pdf
3090R-822G
3090R-822G
Prenesi: 3090R-822G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%