3090R-682G
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-682G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: 3090R-682G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-682G
Številka dela 3090R-682G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11217 pcs Podatkovni list 3090R-682G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-682G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 135mA 4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090R-681F
3090R-681F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Na zalogi: 8149 pcs
Prenesi: 3090R-681F.pdf
RFQ
3090R-682K
3090R-682K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD