3090R-471F
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-471F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-471F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-471F
Številka dela 3090R-471F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7506 pcs Podatkovni list 3090R-471F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 34 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-471F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 460mA 360 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Trenutna ocena 460mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090R-472F
3090R-472F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 9468 pcs
Prenesi: 3090R-472F.pdf
RFQ
3090R-471H
3090R-471H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
Na zalogi: 19443 pcs
Prenesi: 3090R-471H.pdf
RFQ
3090R-392K
3090R-392K
Opis: FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM