3090R-151G
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-151G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 795MA 120 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-151G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-151G
Številka dela 3090R-151G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 795MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10759 pcs Podatkovni list 3090R-151G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-151G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 370MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 795mA 120 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 795mA Tok - nasičenost -