3090-472H
pregled izdelka
Številka dela: 3090-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 3090-472H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-472H
Številka dela 3090-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16016 pcs Podatkovni list 3090-472H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-472H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 160mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-560K
3090-560K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM
Na zalogi: 27471 pcs
Prenesi: 3090-560K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 30501 pcs
Prenesi: 3090-472K.pdf
RFQ
3090-471J
3090-471J
Opis: FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
Prenesi: 3090-471J.pdf
3090-471H
3090-471H
Prenesi: 3090-471H.pdf
3090-472F
3090-472F
Prenesi: 3090-472F.pdf
3090-472G
3090-472G
Prenesi: 3090-472G.pdf
Prenesi: 3090-472J.pdf
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Prenesi: 3090-561F.pdf
Prenesi: 3090-471G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%