3090-332H
pregled izdelka
Številka dela: 3090-332H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
Podatkovni listi: 3090-332H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-332H
Številka dela 3090-332H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14626 pcs Podatkovni list 3090-332H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-332H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 65MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 200mA 1.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-331G
3090-331G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 550MA 250 MOHM
Na zalogi: 10887 pcs
Prenesi: 3090-331G.pdf
RFQ
3090-331K
3090-331K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 28498 pcs
Prenesi: 3090-331K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
Prenesi: 3090-391G.pdf
Opis: FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
Prenesi: 3090-332K.pdf
3090-332F
3090-332F
Prenesi: 3090-332F.pdf
3090-390J
3090-390J
Opis: FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
Prenesi: 3090-390J.pdf
Prenesi: 3090-391F.pdf
Prenesi: 3090-331J.pdf
3090-331H
3090-331H
Prenesi: 3090-331H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%