3090-181J
pregled izdelka
Številka dela: 3090-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 3090-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-181J
Številka dela 3090-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28310 pcs Podatkovni list 3090-181J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 32 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-181J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 765mA 140 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 765mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-182H
3090-182H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM
Na zalogi: 14687 pcs
Prenesi: 3090-182H.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM
Na zalogi: 18119 pcs
Prenesi: 3090-181H.pdf
RFQ
3090-152K
3090-152K
Opis: FIXED IND 1.5UH 250MA 1.2 OHM
Prenesi: 3090-152K.pdf