3090-150J
pregled izdelka
Številka dela: 3090-150J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 810MA 115 OHM SMD
Podatkovni listi: 3090-150J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-150J
Številka dela 3090-150J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 810MA 115 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16465 pcs Podatkovni list 3090-150J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 42 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-150J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 15nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 15nH Unshielded Inductor 810mA 115 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 115 Ohm Max
Trenutna ocena 810mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-122F
3090-122F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Na zalogi: 9060 pcs
Prenesi: 3090-122F.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 795MA 120 MOHM
Na zalogi: 9737 pcs
Prenesi: 3090-151F.pdf
RFQ
3090-151J
3090-151J
Prenesi: 3090-151J.pdf
3090-150K
3090-150K
Opis: FIXED IND 15NH 810MA 115 OHM SMD
Prenesi: 3090-150K.pdf
3090-151H
3090-151H
Prenesi: 3090-151H.pdf
Prenesi: 3090-122H.pdf
3090-151G
3090-151G
Prenesi: 3090-151G.pdf
Prenesi: 3090-122G.pdf
Opis: FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
Prenesi: 3090-121K.pdf
Prenesi: 3090-122J.pdf
3090-150M
3090-150M
Opis: FIXED IND 15NH 810MA 115 MOHM
Prenesi: 3090-150M.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%