3090-100J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090-100J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3090-100J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-100J
Številka dela 3090-100J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19197 pcs Podatkovni list 3090-100J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 42 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-100J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 10nH Unshielded Inductor 890mA 95 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 890mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: HEATSHRINK 1-1/2"X4' YEL
Na zalogi: 9167 pcs
Prenesi: 309-65305.pdf
RFQ
3090-100K
3090-100K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD
Na zalogi: 21574 pcs
Prenesi: 3090-100K.pdf
RFQ
309-LE
309-LE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: LABEL POLY ON SHEETS 1"X0.25"
Prenesi: 309-LE.pdf
3090
Proizvajalci: Adafruit
Opis: 0.8" 8X16 LED MATRIX WITHOUT LED
Prenesi: 3090.pdf
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: HEATSHRINK 1-1/2"X4' GN
Opis: HEATSHRINK 1-1/2"X4' WH
3090
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: RETAINER COIN CELL SMD 2354
3090-100M
3090-100M
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 3090-100M.pdf
3090-101J
3090-101J
Opis: FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM
Prenesi: 3090-101J.pdf
3090-101F
3090-101F
Prenesi: 3090-101F.pdf
3090-101H
3090-101H
Prenesi: 3090-101H.pdf
3090-101G
3090-101G
Prenesi: 3090-101G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%