2890R-28G
pregled izdelka
Številka dela: 2890R-28G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 815MA 295 MOHM TH
Podatkovni listi: 2890R-28G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2890R-28G
Številka dela 2890R-28G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 815MA 295 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19238 pcs Podatkovni list 2890R-28G.pdf
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.280" Dia x 0.900" L (7.11mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2890R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2890R-28G TR 800 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 22µH Unshielded Molded Inductor 815mA 295 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 295 mOhm Max
Trenutna ocena 815mA Tok - nasičenost -