2890R-00G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2890R-00G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 2.4A 75 MOHM TH
Podatkovni listi: 2890R-00G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2890R-00G
Številka dela 2890R-00G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 2.4A 75 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22837 pcs Podatkovni list 2890R-00G.pdf
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.280" Dia x 0.900" L (7.11mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2890R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2890R-00G TR 800 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 170MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Molded Inductor 2.4A 75 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Trenutna ocena 2.4A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2890R-02F
2890R-02F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 2.19A 90 MOHM TH
Na zalogi: 14636 pcs
Prenesi: 2890R-02F.pdf
RFQ
2890R-00H
2890R-00H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 2.4A 75 MOHM TH
Na zalogi: 29535 pcs
Prenesi: 2890R-00H.pdf
RFQ
2890A
2890A
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: DMM DUAL-DISPLAY TRUE RMS
Prenesi: 2890A.pdf
2890R-02G
2890R-02G
Prenesi: 2890R-02G.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLOCK 3POS 7.5MM
Prenesi: 2890959.pdf
2890R-00J
2890R-00J
Prenesi: 2890R-00J.pdf
2890R-00F
2890R-00F
Prenesi: 2890R-00F.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: COMPLETE HOUSING CENTRAL PART CO
Prenesi: 2890852.pdf
2890R-00K
2890R-00K
Prenesi: 2890R-00K.pdf
2890R-02H
2890R-02H
Prenesi: 2890R-02H.pdf
Opis: TERM BLOCK 3POS 7.5MM
Opis: ELECTRONIC HOUSING
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%