2727R-16F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2727R-16F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 105MA 17 OHM TH
Podatkovni listi: 2727R-16F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2727R-16F
Številka dela 2727R-16F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 105MA 17 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1450 pcs Podatkovni list 2727R-16F.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2727R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 2727R-16F BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 6.4MHz
natančen opis 180µH Unshielded Toroidal Inductor 105mA 17 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max
Trenutna ocena 105mA Tok - nasičenost -