2512R-102F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-102F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-102F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-102F
Številka dela 2512R-102F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22857 pcs Podatkovni list 2512R-102F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2512R-102F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 1.64A 150 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 1.64A Tok - nasičenost 1.23A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-103G
2512R-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
Na zalogi: 30217 pcs
Prenesi: 2512R-103G.pdf
RFQ
25126 BK005
25126 BK005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 12C 22AWG BLK 100'
Na zalogi: 4786 pcs
Prenesi: 25126 BK005.pdf
RFQ
2512737-0002R
2512737-0002R
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DLP CTLR DMD
Prenesi:
2512R-102G
2512R-102G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
Prenesi: 2512R-102G.pdf
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 30C 22AWG BLK 100'
Prenesi: 25129/15 BK005.pdf
Opis: MULTI-PAIR 22C 22AWG BLK 100'
2512R-102H
2512R-102H
Prenesi: 2512R-102H.pdf
Opis: MULTI-PAIR 18C 22AWG BLK 100'
2512R-103F
2512R-103F
Prenesi: 2512R-103F.pdf
2512R-102K
2512R-102K
Prenesi: 2512R-102K.pdf
2512R-102J
2512R-102J
Prenesi: 2512R-102J.pdf
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DLP CTLR DMD
Prenesi:
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%