2512-682J
pregled izdelka
Številka dela: 2512-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 2512-682J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512-682J
Številka dela 2512-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 70340 pcs Podatkovni list 2512-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512-682J TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 580mA 1.2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 580mA Tok - nasičenost 435mA
Podobni izdelki
2512-683J
2512-683J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
Na zalogi: 77427 pcs
Prenesi: 2512-683J.pdf
RFQ
2512-683K
2512-683K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 79364 pcs
Prenesi: 2512-683K.pdf
RFQ
2512-683F
2512-683F
Prenesi: 2512-683F.pdf
Opis: FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
Prenesi: 2512-563J.pdf
2512-683G
2512-683G
Prenesi: 2512-683G.pdf
Opis: FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM
Prenesi: 2512-682G.pdf
2512-682H
2512-682H
Prenesi: 2512-682H.pdf
Prenesi: 2512-683H.pdf
Prenesi: 2512-682K.pdf
Prenesi: 2512-682F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%