2512-472H
pregled izdelka
Številka dela: 2512-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512-472H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512-472H
Številka dela 2512-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44585 pcs Podatkovni list 2512-472H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512-472H TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 636mA 1 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 636mA Tok - nasičenost 477mA
Podobni izdelki
2512-472K
2512-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 80100 pcs
Prenesi: 2512-472K.pdf
RFQ
2512-473G
2512-473G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
Na zalogi: 33219 pcs
Prenesi: 2512-473G.pdf
RFQ
2512-473F
2512-473F
Prenesi: 2512-473F.pdf
2512-473J
2512-473J
Prenesi: 2512-473J.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM
Prenesi: 2512-4-00-01-00-00-07-0.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: TERM TURRET DBL
Prenesi: 2512-4-00-80-00-00-07-0.pdf
Prenesi: 2512-472F.pdf
Prenesi: 2512-472J.pdf
Prenesi: 2512-472G.pdf
2512-473H
2512-473H
Prenesi: 2512-473H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%