2512-272H
pregled izdelka
Številka dela: 2512-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Podatkovni listi: 2512-272H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 2512-272H
Številka dela 2512-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 56622 pcs Podatkovni list 2512-272H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 2512-272H TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 865mA 540 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Trenutna ocena 865mA Tok - nasičenost 649mA
Podobni izdelki
2512-273J
2512-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Na zalogi: 67117 pcs
Prenesi: 2512-273J.pdf
RFQ
2512-272F
2512-272F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Na zalogi: 25525 pcs
Prenesi: 2512-272F.pdf
RFQ
2512-223G
2512-223G
Opis: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Prenesi: 2512-223G.pdf
2512-272K
2512-272K
Prenesi: 2512-272K.pdf
Prenesi: 2512-273G.pdf
Prenesi: 2512-273F.pdf
Prenesi: 2512-223J.pdf
Prenesi: 2512-223K.pdf
2512-223H
2512-223H
Prenesi: 2512-223H.pdf
Prenesi: 2512-273H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%