2512-182J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2512-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
Podatkovni listi: 2512-182J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2512-182J
Številka dela 2512-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 79675 pcs Podatkovni list 2512-182J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 2512-182J TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 1.18A 290 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Trenutna ocena 1.18A Tok - nasičenost 890mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512-182K
2512-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
Na zalogi: 80418 pcs
Prenesi: 2512-182K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD
Na zalogi: 98590 pcs
Prenesi: 2512-183K.pdf
RFQ
2512-183F
2512-183F
Prenesi: 2512-183F.pdf
Prenesi: 2512-182F.pdf
Opis: FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD
2512-183H
2512-183H
Prenesi: 2512-183H.pdf
2512-183G
2512-183G