2512-152H
pregled izdelka
Številka dela: 2512-152H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Podatkovni listi: 2512-152H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 2512-152H
Številka dela 2512-152H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 49824 pcs Podatkovni list 2512-152H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 2512-152H TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 1.22A 270 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Trenutna ocena 1.22A Tok - nasičenost 920mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512-123H
2512-123H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Na zalogi: 56695 pcs
Prenesi: 2512-123H.pdf
RFQ
2512-152G
2512-152G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Na zalogi: 33535 pcs
Prenesi: 2512-152G.pdf
RFQ
2512-152K
2512-152K
Prenesi: 2512-152K.pdf
2512-152J
2512-152J
Prenesi: 2512-152J.pdf
Opis: FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD
Prenesi: 2512-153H.pdf
Prenesi: 2512-123G.pdf
2512-153F
2512-153F
Prenesi: 2512-153F.pdf
Prenesi: 2512-153J.pdf
Prenesi: 2512-152F.pdf
Prenesi: 2512-123K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%