2510R-32F
pregled izdelka
Številka dela: 2510R-32F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 250MA 760 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2510R-32F
Številka dela 2510R-32F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 250MA 760 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25373 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2510R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2510R-32F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 250mA 760 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 760 mOhm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -