2500R-68G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-68G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8MH 54MA 59 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-68G
Številka dela 2500R-68G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8MH 54MA 59 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15703 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 80 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-68G TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 6.8mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 1.15MHz
natančen opis 6.8mH Unshielded Molded Inductor 54mA 59 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 59 Ohm Max
Trenutna ocena 54mA Tok - nasičenost -