2500R-46H
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-46H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.4MH 67MA 31 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-46H
Številka dela 2500R-46H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.4MH 67MA 31 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36099 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 70 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-46H TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 2.4mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 1.9MHz
natančen opis 2.4mH Unshielded Molded Inductor 67mA 31 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 31 Ohm Max
Trenutna ocena 67mA Tok - nasičenost -