2500R-40G
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-40G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8MH 71MA 28 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-40G
Številka dela 2500R-40G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8MH 71MA 28 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21397 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-40G TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 1.8mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 2.2MHz
natančen opis 1.8mH Unshielded Molded Inductor 71mA 28 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Trenutna ocena 71mA Tok - nasičenost -