2500R-36F
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-36F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5MH 76MA 25 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-36F
Številka dela 2500R-36F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5MH 76MA 25 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13787 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-36F TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 1.5mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 2.4MHz
natančen opis 1.5mH Unshielded Molded Inductor 76mA 25 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 76mA Tok - nasičenost -