2500R-30J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-30J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.1MH 81MA 21 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-30J
Številka dela 2500R-30J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.1MH 81MA 21 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53244 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-30J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 1.1mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 2.8MHz
natančen opis 1.1mH Unshielded Molded Inductor 81mA 21 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max
Trenutna ocena 81mA Tok - nasičenost -