2500R-14J
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-14J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 500UH 106MA 11.3 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-14J
Številka dela 2500R-14J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 500UH 106MA 11.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119835 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-14J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 500µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 3.7MHz
natančen opis 500µH Unshielded Molded Inductor 106mA 11.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11.3 Ohm Max
Trenutna ocena 106mA Tok - nasičenost -