2474R-24J
pregled izdelka
Številka dela: 2474R-24J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 1.53A 152 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2474R-24J
Številka dela 2474R-24J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 1.53A 152 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35150 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Druga imena 2474R-24J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Unshielded Molded Inductor 1.53A 152 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 152 mOhm Max
Trenutna ocena 1.53A Tok - nasičenost 710mA
Podobni izdelki
2474R-22K
2474R-22K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 1.65A 130 MOHM TH
Na zalogi: 47105 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-24K
2474R-24K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 1.53A 152 MOHM TH
Na zalogi: 50300 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-24L
2474R-24L
2474R-25K
2474R-25K
Opis: FIXED IND 100UH 1.3A 208 MOHM TH
2474R-23L
2474R-23L
Opis: FIXED IND 68UH 1.56A 145 MOHM TH
2474R-25L
2474R-25L
2474R-23J
2474R-23J
2474R-23K
2474R-23K
2474R-26J
2474R-26J
Opis: FIXED IND 120UH 1.12A 283 MOHM
2474R-22J
2474R-22J
2474R-22L
2474R-22L
2474R-25J
2474R-25J
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%