2474R-18J
pregled izdelka
Številka dela: 2474R-18J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2474R-18J
Številka dela 2474R-18J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33084 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Druga imena 2474R-18J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Unshielded Molded Inductor 2.25A 70 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 2.25A Tok - nasičenost 1.2A
Podobni izdelki
2474R-16K
2474R-16K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM TH
Na zalogi: 52000 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-18L
2474R-18L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM TH
Na zalogi: 28510 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-18K
2474R-18K
2474R-17L
2474R-17L
Opis: FIXED IND 22UH 2.66A 50 MOHM TH
2474R-16J
2474R-16J
2474R-17K
2474R-17K
2474R-19L
2474R-19L
Opis: FIXED IND 33UH 2.17A 75 MOHM TH
2474R-20J
2474R-20J
Opis: FIXED IND 39UH 2.05A 84 MOHM TH
2474R-19K
2474R-19K
2474R-16L
2474R-16L
2474R-17J
2474R-17J
2474R-19J
2474R-19J
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%