2474R-15J
pregled izdelka
Številka dela: 2474R-15J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2474R-15J
Številka dela 2474R-15J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33221 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Druga imena 2474R-15J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Molded Inductor 2.97A 40 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 2.97A Tok - nasičenost 1.6A
Podobni izdelki
2474R-13K
2474R-13K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 3.27A 33 MOHM TH
Na zalogi: 43918 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-14J
2474R-14J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 3.09A 37 MOHM TH
Na zalogi: 30317 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-16K
2474R-16K
Opis: FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM TH
2474R-14K
2474R-14K
2474R-15L
2474R-15L
Opis: FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM TH
2474R-17J
2474R-17J
Opis: FIXED IND 22UH 2.66A 50 MOHM TH
2474R-14L
2474R-14L
2474R-13J
2474R-13J
2474R-15K
2474R-15K
2474R-13L
2474R-13L
2474R-16L
2474R-16L
2474R-16J
2474R-16J
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%