2474R-12J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2474R-12J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 3.55A 28 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2474R-12J
Številka dela 2474R-12J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 3.55A 28 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36592 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2474R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2474R-12J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Unshielded Molded Inductor 3.55A 28 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Trenutna ocena 3.55A Tok - nasičenost 2.2A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2474R-11L
2474R-11L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 3.69A 26 MOHM TH
Na zalogi: 51919 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-10J
2474R-10J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 3.84A 24 MOHM TH
Na zalogi: 35939 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-13K
2474R-13K
Opis: FIXED IND 10UH 3.27A 33 MOHM TH
2474R-14J
2474R-14J
Opis: FIXED IND 12UH 3.09A 37 MOHM TH
2474R-10K
2474R-10K
2474R-13L
2474R-13L
2474R-10L
2474R-10L
2474R-11J
2474R-11J
2474R-13J
2474R-13J
2474R-12K
2474R-12K
Opis: FIXED IND 8.2UH 3.55A 28 MOHM TH
2474R-12L
2474R-12L
2474R-11K
2474R-11K
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%