2256R-681J
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-681J
Številka dela 2256R-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62507 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Druga imena 2256R-681J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680nH Unshielded Molded Inductor 5.7A 11 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 5.7A Tok - nasičenost 5.7A
Podobni izdelki
2256R-561K
2256R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Na zalogi: 77017 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-53L
2256R-53L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22MH 50MA 160 OHM TH
Na zalogi: 93405 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-53K
2256R-53K
2257
Proizvajalci: Adafruit
Opis: PI MODEL B+/2/3 CASE LID CLEAR
Prenesi: 2257.pdf
2256R-681L
2256R-681L
Opis: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH
2256R-681K
2256R-681K
2256R-53J
2256R-53J
2256R-561L
2256R-561L
2256R-561J
2256R-561J
2256R-821L
2256R-821L
Opis: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM TH
2256R-821J
2256R-821J
2256R-821K
2256R-821K
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%