2256R-51J
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-51J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15MH 61MA 105 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-51J
Številka dela 2256R-51J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15MH 61MA 105 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47467 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Druga imena 2256R-51J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15mH Unshielded Molded Inductor 61mA 105 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 105 Ohm Max
Trenutna ocena 61mA Tok - nasičenost 61mA
Podobni izdelki
2256R-50L
2256R-50L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12MH 65MA 93 OHM TH
Na zalogi: 85907 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-49L
2256R-49L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10MH 71MA 74 OHM TH
Na zalogi: 86896 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-51L
2256R-51L
Opis: FIXED IND 15MH 61MA 105 OHM TH
2256R-49K
2256R-49K
2256R-52K
2256R-52K
Opis: FIXED IND 18MH 52MA 143 OHM TH