2256R-471J
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-471J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-471J
Številka dela 2256R-471J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63506 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Druga imena 2256R-471J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Unshielded Molded Inductor 6A 10 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 6A Tok - nasičenost 6A
Podobni izdelki
2256R-471L
2256R-471L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
Na zalogi: 102337 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-48J
2256R-48J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2MH 77MA 66 OHM TH
Na zalogi: 55058 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-45J
2256R-45J
Opis: FIXED IND 4.7MH 103MA 37 OHM TH
2256R-46K
2256R-46K
Opis: FIXED IND 5.6MH 100MA 40 OHM TH
2256R-471K
2256R-471K
2256R-47L
2256R-47L
Opis: FIXED IND 6.8MH 80MA 62 OHM TH
2256R-45L
2256R-45L
2256R-46L
2256R-46L
2256R-46J
2256R-46J
2256R-47J
2256R-47J
2256R-45K
2256R-45K
2256R-47K
2256R-47K
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%