2256R-44J
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-44J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9MH 110MA 33 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-44J
Številka dela 2256R-44J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9MH 110MA 33 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47671 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Druga imena 2256R-44J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 3.9mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.9mH Unshielded Molded Inductor 110mA 33 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 33 Ohm Max
Trenutna ocena 110mA Tok - nasičenost 110mA
Podobni izdelki
2256R-43J
2256R-43J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3MH 126MA 25 OHM TH
Na zalogi: 44136 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-43L
2256R-43L
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 86937 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-45L
2256R-45L
Opis: FIXED IND 4.7MH 103MA 37 OHM TH
2256R-45K
2256R-45K
2256R-42J
2256R-42J
Opis: FIXED IND 2.7MH 131MA 23 OHM TH
2256R-42K
2256R-42K
2256R-46J
2256R-46J
Opis: FIXED IND 5.6MH 100MA 40 OHM TH
2256R-45J
2256R-45J
2256R-44L
2256R-44L
Opis: FIXED IND 3.9MH 110MA 33 OHM TH
2256R-44K
2256R-44K
2256R-43K
2256R-43K
2256R-42L
2256R-42L
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%