2256R-40J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-40J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-40J
Številka dela 2256R-40J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51909 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-40J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.8mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8mH Unshielded Molded Inductor 157mA 16 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max
Trenutna ocena 157mA Tok - nasičenost 157mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256R-40K
2256R-40K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH
Na zalogi: 66438 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-41K
2256R-41K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2MH 141MA 20 OHM TH
Na zalogi: 69904 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-391L
2256R-391L
Opis: FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM
2256R-39J
2256R-39J
Opis: FIXED IND 1.5MH 178MA 12.5 OHM
2256R-39L
2256R-39L
2256R-41J
2256R-41J
2256R-41L
2256R-41L
2256R-40L
2256R-40L
2256R-391K
2256R-391K
2256R-39K
2256R-39K
2256R-42J
2256R-42J
Opis: FIXED IND 2.7MH 131MA 23 OHM TH
2256R-391J
2256R-391J
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%