2256R-30J
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-30J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 470MA 1.77 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-30J
Številka dela 2256R-30J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 470MA 1.77 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58332 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Druga imena 2256R-30J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 270µH Unshielded Molded Inductor 470mA 1.77 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.77 Ohm Max
Trenutna ocena 470mA Tok - nasičenost 470mA
Podobni izdelki
2256R-28J
2256R-28J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 530MA 1.37 OHM
Na zalogi: 52088 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-32J
2256R-32J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
Na zalogi: 61149 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-29L
2256R-29L
Opis: FIXED IND 220UH 500MA 1.58 OHM
2256R-30K
2256R-30K
Opis: FIXED IND 270UH 470MA 1.77 OHM
2256R-28L
2256R-28L
2256R-31K
2256R-31K
Opis: FIXED IND 330UH 390MA 2.51 OHM
2256R-29J
2256R-29J
2256R-30L
2256R-30L
2256R-31J
2256R-31J
2256R-31L
2256R-31L
2256R-28K
2256R-28K
2256R-29K
2256R-29K
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%