2256R-21J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-21J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-21J
Številka dela 2256R-21J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65134 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-21J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Unshielded Molded Inductor 1.04A 362 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 362 mOhm Max
Trenutna ocena 1.04A Tok - nasičenost 1.04A
Podobni izdelki
2256R-20K
2256R-20K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 1.12A 315 MOHM TH
Na zalogi: 77588 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-221K
2256R-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM TH
Na zalogi: 90461 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-21L
2256R-21L
Opis: FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM TH
2256R-21K
2256R-21K