2256R-09J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-09J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 2.9A 47 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-09J
Številka dela 2256R-09J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 2.9A 47 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61011 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-09J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Molded Inductor 2.9A 47 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 2.9A Tok - nasičenost 2.9A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256R-07K
2256R-07K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 3.23A 38 MOHM TH
Na zalogi: 88283 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-09K
2256R-09K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 2.9A 47 MOHM TH
Na zalogi: 85282 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-09L
2256R-09L
2256R-08L
2256R-08L
Opis: FIXED IND 3.9UH 3.07A 42 MOHM TH
2256R-07L
2256R-07L
2256R-10K
2256R-10K
Opis: FIXED IND 5.6UH 2.79A 51 MOHM TH
2256R-08K
2256R-08K
2256R-10L
2256R-10L