2256R-02J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-02J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 4.69A 18 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-02J
Številka dela 2256R-02J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 4.69A 18 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55754 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-02J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Unshielded Molded Inductor 4.69A 18 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Trenutna ocena 4.69A Tok - nasičenost 4.69A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN N PLUG STR 50 OHM CRIMP
Na zalogi: 5264 pcs
Prenesi: 225699-1.pdf
RFQ
2256R-03K
2256R-03K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 4.45A 20 MOHM TH
Na zalogi: 83019 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-01L
2256R-01L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 5.5A 13 MOHM TH
Prenesi:
Opis: CONN TWINAX RCPT STR CRIMP
Prenesi: 225689-2.pdf
2256R-01K
2256R-01K
2256R-03L
2256R-03L
2256R-01J
2256R-01J
2256R-02L
2256R-02L
Opis: FIXED IND 1.2UH 4.69A 18 MOHM TH
2256R-03J
2256R-03J
Opis: CONN TWINAX PLUG STR CRIMP
2256R-04J
2256R-04J
Opis: FIXED IND 1.8UH 4.34A 21 MOHM TH
2256R-02K
2256R-02K
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%