2256-331L
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256-331L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256-331L
Številka dela 2256-331L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 91247 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256-331L TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330nH Unshielded Molded Inductor 6.5A 9 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Trenutna ocena 6.5A
Tok - nasičenost 6.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256-32K
2256-32K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
Na zalogi: 72864 pcs
Prenesi:
RFQ
2256-33J
2256-33J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 350MA 3.25 OHM
Na zalogi: 53148 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 560UH 330MA 3.75 OHM
Opis: FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH