2256-271J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256-271J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256-271J
Številka dela 2256-271J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 62383 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256-271J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 270nH Unshielded Molded Inductor 6.75A 8.5 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 8.5 mOhm Max
Trenutna ocena 6.75A Tok - nasičenost 6.75A