2256-221J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256-221J
Številka dela 2256-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 50517 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256-221J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220nH Unshielded Molded Inductor 7A 8 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost 7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256-22K
2256-22K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 1A 397 MOHM TH
Na zalogi: 63825 pcs
Prenesi:
RFQ
2256-20J
2256-20J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 1.12A 315 MOHM TH
Na zalogi: 61577 pcs
Prenesi:
RFQ
2256-21L
2256-21L
Opis: FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM TH