2150R-26F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2150R-26F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH
Podatkovni listi: 2150R-26F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2150R-26F
Številka dela 2150R-26F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23364 pcs Podatkovni list 2150R-26F.pdf
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2150R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2150R-26F TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 34MHz
natančen opis 12µH Unshielded Molded Inductor 560mA 450 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 560mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2150R-28F
2150R-28F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
Na zalogi: 25787 pcs
Prenesi: 2150R-28F.pdf
RFQ
2150R-22K
2150R-22K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 795MA 220 MOHM
Na zalogi: 82235 pcs
Prenesi: 2150R-22K.pdf
RFQ
2150R-26G
2150R-26G
Opis: FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH
Prenesi: 2150R-26G.pdf
2150R-24K
2150R-24K
Opis: FIXED IND 10UH 735MA 260 MOHM TH
Prenesi: 2150R-24K.pdf
2150R-24F
2150R-24F
Prenesi: 2150R-24F.pdf
2150R-26K
2150R-26K