2150R-18F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2150R-18F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.04A 130 MOHM
Podatkovni listi: 2150R-18F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2150R-18F
Številka dela 2150R-18F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.04A 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23162 pcs Podatkovni list 2150R-18F.pdf
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2150R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2150R-18F TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Molded Inductor 1.04A 130 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.04A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2150R-18J
2150R-18J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.04A 130 MOHM
Na zalogi: 72994 pcs
Prenesi: 2150R-18J.pdf
RFQ
2150R-16K
2150R-16K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 415MA 1.8 OHM TH
Na zalogi: 89806 pcs
Prenesi: 2150R-16K.pdf
RFQ
2150R-14K
2150R-14K
Opis: FIXED IND 3.9UH 505MA 1.2 OHM TH
Prenesi: 2150R-14K.pdf
2150R-18H
2150R-18H
Prenesi: 2150R-18H.pdf
2150R-18K
2150R-18K