2150R-07F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2150R-07F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 915MA 370 MOHM
Podatkovni listi: 2150R-07F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2150R-07F
Številka dela 2150R-07F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 915MA 370 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31063 pcs Podatkovni list 2150R-07F.pdf
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2150R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2150R-07F TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Molded Inductor 915mA 370 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Trenutna ocena 915mA Tok - nasičenost -