1944R-15F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1944R-15F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 850MA 380 MOHM
Podatkovni listi: 1944R-15F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1944R-15F
Številka dela 1944R-15F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 850MA 380 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21263 pcs Podatkovni list 1944R-15F.pdf
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.193" Dia x 0.447" L (4.90mm x 11.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1944R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 15MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1944R-15F TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Molded Inductor 850mA 380 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Trenutna ocena 850mA Tok - nasičenost -