1840R-00F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1840R-00F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 3.05A 30 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1840R-00F
Številka dela 1840R-00F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 3.05A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21637 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.437" L (4.75mm x 11.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1840R
Ocene - Q @ Frek 55 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1840R-00F TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 510MHz
natančen opis 150nH Unshielded Molded Inductor 3.05A 30 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 3.05A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1840R-00H
1840R-00H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 3.05A 30 MOHM TH
Na zalogi: 38394 pcs
Prenesi:
RFQ
1840R-00G
1840R-00G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 33877 pcs
Prenesi:
RFQ
1840AC 008500
1840AC 008500
Proizvajalci: Belden
Opis: COAX DUAL RG6 18AWG MSGR
Na zalogi: 390 pcs
Prenesi: 1840AC 008500.pdf
1840R-00M
1840R-00M
Proizvajalci: Belden
Opis: COAX DUAL RG6 18AWG MSGR
Na zalogi: 419 pcs
Prenesi: 1840AC 010500.pdf
1840A 010500
1840A 010500
Na zalogi: 474 pcs
Prenesi: 1840A 010500.pdf
1840R-02F
1840R-02F
Opis: FIXED IND 220NH 2.82A 35 MOHM TH
Na zalogi: 364 pcs
1840R-00K
1840R-00K