1812R-682F
API DelevanAPI Delevan
1812R-682F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-682F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 1812R-682F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-682F
Številka dela 1812R-682F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28990 pcs Podatkovni list 1812R-682F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-682F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 27MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 409mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 409mA Tok - nasičenost -