1812R-563F
API DelevanAPI Delevan
1812R-563F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-563F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812R-563F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-563F
Številka dela 1812R-563F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37526 pcs Podatkovni list 1812R-563F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-563F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 56µH Unshielded Inductor 191mA 5.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5.5 Ohm Max
Trenutna ocena 191mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812R-564F
1812R-564F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Na zalogi: 36465 pcs
Prenesi: 1812R-564F.pdf
RFQ
1812R-562K
1812R-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Na zalogi: 110513 pcs
Prenesi: 1812R-562K.pdf
RFQ
1812R-561K
1812R-561K
Opis: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
Prenesi: 1812R-561K.pdf
1812R-563K
1812R-563K
Opis: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD